Witamy na naszym blogu

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

 

W skład naszego zespołu wchodzą tylko doświadczeni fachowcy. Wkładamy ogromny wysiłek w tworzenie każdego nowego stanowiska pracy w naszej firmie, wymagamy nie tylko wiedzy, umiejętności ale również estetyki prac. Na wakaty w naszej firmie mogą liczyć tylko ponadprzeciętni detaliści, dzięki temu nasi klienci mają pewność, że prace zostaną wykonane nie tylko zgodnie ze sztuką budowlaną ale I z należytą dokładnością!

– Przed przystąpieniem do zlecenia dokonujemy dogłębnej analizy stanu technicznego, po ty by w jak największym stopniu przewidzieć możliwość pojawienia się prac dodatkowych oraz wycenić inwestycję z największą dokładnością bez pojawienia się ukrytych kosztów.

– Przed przystąpieniem do zlecenia podpisujemy umowę, która daje klientowi pewność, że zlecenie zostanie w pełni zakończone w wyznaczonym terminie

– Jako jedni z nielicznych w branży oferujemy wysokiej jakości wizualizacje zleconych prac wykończeniowych, dzięki czemu rozwiewamy wszystkie wątpliwości naszych klientów co do kolorystyki I elementów wykończonego wnętrza.

– Pracujemy na materiałach tylko najlepszej jakości odpowiednich technologicznie. Korzystamy z produktów wiodących na rynku budowlanym renomowanych firmy takich jak Atlas, Dolina Nidy, Flugger, Mapei, Soudal, Ceresit, Knauf itd.

– Współpracujemy z producentami I hurtowniami, dzięki czemu nabywamy materiały w bardzo korzystnej cenie.

– Nasze ceny zawierają materiały budowlane.

– dzięki czemu nie przepłacasz, nie martwisz się zakupem, transportem, wniesieniem I ilością zużytego materiału.

– Służymy fachowym doradztwem w kwestiach technologicznych, użytkowych a także z zakresu estetyki wnętrza

– Udzielamy długoterminowej gwarancji, dzięki czemu masz pewność, że usługi zostaną wykonane z należytą solidnością.

– Zajmujemy się kompleksowymi remontami wnętrz. Wykonujemy nie tylko prace wykończeniowe ale także kompletne instalacje wod-kan oraz elektryczne, dzięki czemu nie musisz szukać kolejnych fachowców.

– Posiadamy liczne pozytywne opinie, grono zadowolonych klientów I osiągnięcia branżowe.

– Posiadamy profesjonalne sprzęty wiodących marek, które nie tylko usprawniają nam pracę ale także zmniejszają uciążliwość prac budowlanych związanych m.in z zapyleniem

– Dla stałych klientów przewidujemy rabaty

Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu wysłania zapytania lub zlecenia wyceny projektu!

Więcej informacji

Siedziba naszej firmy znajduje się na Śląsku, jednak nasze usługi wykonujemy w całej Polsce, zapraszamy do kontaktu!

Adres: Zabrze

Telefon: +48 503 603 490

Godziny pracy: 6-18 Pn-Sb